Fur Free Retailer

Põnev on näha, et üha enam moebrände hoolib loomadest ja otsustab karusnahast loobuda. Ettevõtted ei soovi enam olla seotud karusnahatööstuses aset leidva loomadevastase julmusega. Tööstuse liikumine karusnahavaba moe suunas ühtib tarbijate seas oluliselt kasvanud ühiskondliku murega. Inimesed ei pea enam normaalseks metsloomade vaevlemist terasest jalalõksudes või terve elu väikestes karusloomafarmide puurides elamist, mis päädib pideva hirmu, hulluse, enesevigastamise ja kohutava surmaga.

 

Liikumine loomasõbralikumate toodete ja teguviiside poole muutub ainult tugevamaks. Brändid ja ettevõtted, kes vastavad julmusevabade toodete nõudlusele, juhivad innovatsiooni ja äri nagu ei iial varem. Karusnahast loobumine pole mitte lihtsalt hea loomade vastu ja parem keskkonnale, vaid see on ka äriliselt mõistlik.

Meie programm kommunikeerib sinu ettevõtte eetilisi äriotsuseid miljonitele tarbijatele, kes hoolivad loomadest. Loe rohkem karusnahavabade põhimõtetega liitumisest meie Korduma Kippuvate Küsimuste sektsioonis.

Fur Free Retailer järgib rahvusvahelist ISO 26000 sotsiaalse vastutuse juhist näitena valdkondlikust initsiatiivist.

Soovid rohkem teada karusnahavabadest põhimõtetest ja juhtida oma firmat kaastundlikumalt? Täida ankeet ja tee esimene samm Fur Free Retailer ettevõtteks saamisel.

 

 


    *Kohustuslikud väljad

    Mida meie brändid arvavad